Oferujemy systemy ochrony technicznej obiektów; sygnalizacji włamania i napadu, monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu. Dostosowujemy rozwiązania do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zapewniamy sprzęt renomowanych producentów gwarantujących niezawodną pracę i bezpieczeństwo obiektów.

Proponowane przez nas urządzenia zawierają również elementy automatyki budynkowej jak sterowanie roletami czy bramami oraz zdalny dostęp ze smartfonów, laptopów itp.
Dostarczamy również urządzenia kontroli czasu pracy oraz kontroli dostępu.

Zapewniamy kompleksowe usługi instalacji, montażu i konfigurowania monitoringu wizyjnego IP o wysokich rozdzielczościach w tym:

- monitoring budynków
- obserwacja terenu (place budów, parkingi itp.)
- monitoring linii produkcyjnych
- systemy wykonywania zdjęć dla potrzeb dokumentacji produktu

Proponowane rozwiązania optymalizujemy pod kątem uzyskania przez inwestora oczekiwanego, maksymalnego efektu wizyjnego

Systemy monitoringu IP to systemy pracujące w oparciu o sieci LAN/WAN w takim rozwiązaniu obraz z kamery jest przesyłany w postaci strumienia danych przez sieć komputerową. Monitoring IP daje duże możliwości integracji systemu z aplikacjami i serwerami wewnątrz sieci to z kolei pozwala na wykorzystanie informacji zawartej w obrazie do sterownia urządzeń lub aplikacji np. rozpoznawanie tablicy rejestracyjnej pojazdu i otwarcie bramy automatycznej, blokowanie lub odblokowanie dostępu do budynku, rozpoznawanie twarzy i dostarczenie informacji o obserwowanym z dostępnej bazy danych, zapis obrazu razem z informacją do bazy danych itp. Podstawową jednak zaletą monitoringu IP jest możliwość uzyskania bardzo wysokich rozdzielczości obrazu takich jak HD 1280x720, FULL HD 1920x1080 i wyższe np. 4K 4096x2160. Dla porównania obraz z sytemu analogowego zapisany w standardzie CIF4 posiada rozdzielczość 704x576. Obrazy zapisywane z wysokimi rozdzielczościami potrzebują odpowiednio dużo przestrzeni dyskowej na magazynowanie danych. Na potrzeby takiego zapisu stosuje się serwery lub rejestratory wyposażone w wielodyskowe macierze SAN lub NAS. Zapisywanie obrazu w wysokiej rozdzielczości pozwala na wielokrotne powiększenie bez znaczącej utraty jakości obrazu. Systemy IP sprawdzają się zatem tam gdzie wymagane jest dokładne rozpoznanie detali wewnątrz obserwowanego obszaru. Dodatkową zaletą systemów kamer IP jest uniwersalna infrastruktura kablowa kamera IP może pracować wszędzie tam gdzie jest doprowadzony punkt sieci komputerowej. To pozwala zbudować system bardzo rozproszony który może być zarządzany i obserwowany w bardzo wielu miejscach.