O firmie

Kilka słów o naszej firmie...

Firma TELETRONIK powstała w 1988 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży systemów łączności, monitoringu wizyjnego, antywłamaniowych , kontroli czasu pracy , kontroli dostępu oraz informatycznych .Projektujemy i wykonujemy instalacje logiczne i światłowodowe. Wieloletnia obecność na rynku zaowocowała zaufaniem Klientów i Dostawców oraz pozwoliła nam zdobyć ogromne doświadczenie . Jesteśmy Partnerem Autoryzowanym z uprawnieniami do prowadzenia szkoleń , lidera wśród producentów central analogowych i cyfrowych SLICAN Sp.z o.o. z Bydgoszczy. Współpraca z tą Firmą łączy nas od roku 1992. Jesteśmy też dostawcami , serwerów i sprzętu komputerowego wiodących producentów oraz urządzeń aktywnych i oprogramowania . Zbudowaliśmy sieć współpracujących z nami na terenie kilku województw instalatorów . Dysponujemy dobrze zaopatrzonym zapleczem technicznym i serwisowym.

Regularnie poszerzamy swoją wiedzę na szkoleniach, warsztatach , sympozjach i prezentacjach, o czym świadczą uzyskane świadectwa i certyfikaty.

Aktywnie uczestniczymy w lokalnym życiu kulturalnym i sportowym wspierając szkoły, ośrodki wychowawcze oraz drużynę piłki siatkowej.

Czy chcielibyście Państwo mieć system informatyczny, który pokazuje kto do was dzwoni i jednocześnie otwiera kontakt w programie Outlook, lub program który pozwala przełączyć rozmowę do kolegi z poziomu komputera i dodatkowo wysłać lub odebrać sms przez waszą centralkę telefoniczną a na koniec pozwala nagrać rozmowę telefoniczną na dysk ? A może potrzebują Państwo sprzedawać swoje produkty prosto z samochodu i drukować faktury w trasie a w centrali firmy mieć natychmiastową informacje o transakcji ? Czy może oglądać obraz z kamer zainstalowanych w firmie, na swojej komórce a podjeżdżając do firmy lub domu tą samą komórką otworzyć bramę nie płacąc za połączenie? Oto kilka z pośród wielu innych przykładów proponowanych przez nas rozwiązań . Jeśli którykolwiek z tych pomysłów wydaje się państwu ciekawy zapraszamy do korzystania z naszych usług.